Konstrukcje z Płyt Kartonowo-Gipsowych

Jakość oraz profesjonalizm to nasza domena

Konstrukcje z Płyt Kartonowo-Gipsowych

PROFILE DO PŁYT GIPSOWO-KARTONOWYCH

Oprócz odpowiednich płyt gipsowo-kartonowych do wykonania lekkiej zabudowy będą nam potrzebne profile stalowe. Służą one do budowy stelaża, będącego szkieletem zabudowy. Do wyboru mamy kilka rodzajów profili, które różnią się zastosowaniem.

Profile CW to słupki pionowe, wykorzystywane w konstrukcji ścian działowych i obudów ściennych. Mają zwykle otwory umożliwiające prowadzenie instalacji elektrycznych wewnątrz zabudowy.

Profile UW to listwy obwodowe, stosowane przy budowie ścian działowych czy wykonywaniu zabudowy ściennej. Montuje się je najczęściej do podłogi, stropu oraz ścian.

Profile U z charakterystycznymi, fabrycznymi nacięciami służą do wykonywania łukowych ścian działowych i innej zabudowy biegnącej po łuku. Odpowiednio przygotowane nacięcia umożliwiają praktycznie dowolne kształtowanie jego promienia.

Profile UA przeznaczone się do usztywniania ościeżnic i otworów drzwiowych w ścianach działowych. Wykonuje się je z nieco grubszej blachy, dzięki czemu są bardziej wytrzymałe.

Profile CD to profile konstrukcyjne stosowane przy wykonywaniu sufitów podwieszanych oraz przy zabudowie poddaszy. Ich uzupełnieniem są profile obwodowe UD.

Narożniki perforowane przeznaczone są do zabezpieczania naroży zewnętrznych ścian działowych czy innej zabudowy z płyt gipsowo-kartonowych

Malowanie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze usług budowlanych możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych usług.

Instalacje

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze usług budowlanych możemy zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych instalacji.

Glazura

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w sektorze usług budowlanych możemy zagwarantować najwyższą jakość glazury.